?

Log in

No account? Create an account
Гарна можливість для журналістів від школи "Журналістика цифрового майбутнього". - Сообщество журналистов.ua [entries|archive|friends|userinfo]
Сообщество журналистов.ua

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Гарна можливість для журналістів від школи "Журналістика цифрового майбутнього". [May. 14th, 2011|04:48 pm]
Сообщество журналистов.ua

kiev_journalist

[kateryna_didyk]
  Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», Могилянська школа журналістики та проект platfor.ma запускаютьонлайн-трансляцію школи «Журналістика цифрового майбутнього» (DFJ).

Трансляція відбуватиметься на цій сторінці 18-19 травня з 9:30 до 17:00.

У школі викладатиме Ерік Вільямс, професор Школи телекомунікацій Університету Огайо (США). Упродовж двох днів майстер-класу він розкриватиме теми, що будуть цікаві в першу чергу медіаменеджерам та журналістам, а також студентам факультетів журналістики, блогерам і тим, хто цікавиться темою нових медіа.

Теми майстер-класу:

18 травня: «Теорія та найкращі практики: бізнес-моделі для роботи агенцій мультимедійних новин»
19 травня: «Оформлення сюжету з використанням телестудії та нетрадиційних джерел відео»

«Розширення аудиторії, яка почує лекції найкращих викладачів медіа у світі, збільшить кількість фахівців, які використовуватимуть сучасні принципи журналістики у своїй щоденній роботі, - коментує ініціативу Олександр Власенко, керівник освітніх проектів Фонду «Розвиток України». - Сподіваємось, що такі онлайн-трансляції стануть звичайною річчю з наступного навчального року і зможуть допомогти тим, хто не пройшов відбір на проект DFJ, але хотів би підвищити свій фаховий рівень».
LinkReply